AVO

Preparaty funkcjonalne

W naszym asortymencie środków funkcjonalnych znajdą Państwo wszystko co jest niezbędne do bezpiecznej produkcji żywności. Stosowanie tych środków w produkcji wyrobów wędliniarskich pozawala na rozwiązanie wielu technologicznych problemów, takich jak prawidłowe wiązanie, właściwa emulgacja, utrzymanie świeżości i wiele innych.

Oferujemy preparaty funkcjonalne głównie dla przetwórstwa mięsnego, rybnego, oraz producentów żywności typu Convenience, ale w naszej ofercie znajdą również coś dla siebie przedstawiciele branży mleczarskiej i piekarniczej.

W naszym asortymencie preparatów funkcjonalnych znajdą Państwo wszystko co jest niezbędne w bezpiecznej produkcji żywności. Stosowanie preparatów firmy AVO w produkcji wyrobów wędliniarskich pozwala na rozwiązanie wielu technologicznych problemów, usprawnia proces produkcji, a przede wszystkim gwarantuje jej niezmienność i powtarzalność.

Oferujemy preparaty funkcjonalne głównie dla przetwórstwa mięsnego, producentów żywności typu Convenience, oraz dla branży przetwórstwa rybnego.