Centrala AVO

Dyrektor

foto
Anna Urbańska

Dyrektor / Prokurent

71 346 17 22

a.urbanska@avo.pl

Dział Księgowości

foto
Ewa Michałowicz

Kierownik Administracyjny Biura

71 346 17 22

e.michalowicz@avo.pl

foto
Irena Nowak

Główny Księgowy

71 346 17 22

i.nowak@avo.pl

Dział Jakości

foto
Anna Mruk

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności

71 346 17 22

a.mruk@avo.pl

foto
Katarzyna Warzyńska

Młodszy Specjalista ds. Jakości i Bezpieczeństwa Żywności

71 346 17 22

k.warzynska@avo.pl

Dział Sprzedaży

foto
Maciej Oczko

Kierownik Back Office ds. Sprzedaży

71 346 17 22

m.oczko@avo.pl

foto
Kamila Dakowicz

Specjalista ds. Obsługi Klienta

71 346 17 22

k.dakowicz@avo.pl

Sekretariat

foto
Emilia Popek

Specjalista ds. Marketingu i Administracji

71 346 17 22

e.popek@avo.pl

foto
Edyta Stokłosa

Specjalista ds. Marketingu i Administracji

71 346 17 22

e.stoklosa@avo.pl

Magazyn

foto
Andrzej Aniołczyk

Kierownik Magazynu

71 346 17 22

magazyn@avo.pl

foto
Robert Łagos

Magazynier

foto
Adam Pałucki

Magazynier

foto
Adam Bartkowski

Magazynier

foto
Patryk Kuźnik

Magazynier